Круглі столи у регіонах України

IMG_9193

Круглі столи у регіонах України

В рамках підготовки до Київського міжнародного економічного форуму протягом останніх двох тижнів відбулася низка регіональних круглих столів «Україна 2014. Моделі адаптації та розвитку». Основним завданням зустрічей є “пробудження” представників ділового сектору та спонукання їх до активних дій – участі у формування економічної державної політики та рівноправного кваліфікованого діалогу з владою.

Бізнесмени Запоріжжя, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Дніпропетровська, Харкова, Одеси, Львова, Києва та десятків інших міст України розробляють свої пропозиції до влади. Підприємці середньої ланки (серед яких багато власників промислових підприємств як в Україні, так і в усьому світі) об’єднують зусилля задля формування нових правил у системі взаємовідносин влади та бізнесу.

Довідка

Київський міжнародний економічний форум «Україна: з третього світу в перший»відбудеться 2 жовтня  у столиці України. Він присвячений пошуку шляхів розвитку країни та розбудови сучасної економіки. В рамках заходу передбачені круглі столи в регіонах та фокусні конференції в Києві. Підсумком мають стати не просто пропозиції чи стратегії, а конкретні закони, рішення Уряду та накази по міністерствах. Підприємці розраховують на підписання конкретних угод між галузями та Урядом, в яких будуть зазначені конкретні кроки та зобов’язання сторін. Цілі мають вимірюватися новими (або збереженими) робочими місцями, сплаченими податками, показниками зменшення імпорту та збільшенням експорту.

Графік проведення круглих столів:

14.03.2014 м. Запоріжжя

17.04.2014м. Кривий ріг, м. Дніпродзержинськ

18.04.2014м. Дніпропетровськ

23.05.2014 м. Харків

25.04.2014 м. Львів

28.05.2014 м. Київ