Обговорення проекту «Школа лідерів реформ»

110214_002

Обговорення проекту «Школа лідерів реформ»

У вівторок 11 лютого в офісі Клубу «КОЛО» на вулиці Шота Руставелі-29 відбулася чергова зустріч членів Клубу та запрошених гостей. Основною темою, що об’єднала всіх присутніх у цей вечір, було обговорення унікального освітньо-світоглядного проекту «Школа лідерів реформ», який вже більше року реалізується під егідою Клубу.

Головний ідеолог проекту, Володимир Панченко, ввів аудиторію у курс справи, окресливши у своєму виступі основні положення проекту. Зокрема, він представив широкому загалу мету існування школи, її особливості, навчальну програму та ідеологічне підґрунтя.

Колеги Володимира по команді проекту, Андрій Гордієнко та Андрій Вальчишин, доповнили його виступ своїми тезами, розкривши методологічні засади учбового процесу, розповіли про підходи залучення викладачів школи та перспективи розвитку «Школи» у зв’язку з актуальними подіями в Україні.

Проект викликав великий інтерес в колі учасників зустрічі. Протягом майже двох годин йшло жваве обговорення різних аспектів роботи школи, починаючи від вимог до потенційних учнів та закінчуючи особливостями співпраці з органами державної влади.

По закінченні дискусії було досягнуто домовленості, що члени Клубу «КОЛО» і надалі будуть надавати всебічну підтримку проекту «Школа Лідерів реформ», бо вбачають у ньому унікальну можливість підготовки некорумпованих і фахових державних службовців, спроможних впроваджувати у життя країни реальні позитивні зміни.