Перша робоча зустріч Клубу «КОЛО» у 2014 році

IMG_6993

Перша робоча зустріч Клубу «КОЛО» у 2014 році

У четвер 16 січня відбулася перша в 2014 році планова робоча зустріч Клубу «КОЛО». В креативному приміщенні мистецької агенції «Наш Формат» зібралися члени Клубу та запрошені гості для обговорення теми «Як підключити свої проекти у «Рух Позитивних Дій» та долучитися до існуючих (на прикладі проекту «Зробимо Україну чистою»)».

Модератор зустрічі Володимир Чеповий розповів про алгоритм роботи клубної соціальної мережі «Рух Позитивних Дій» та технологію приєднання до проектних рішень.
Керівник проекту «Зробимо Україну чистою – 2014» – Роман Британчук презентував проект і його досягнення за 2013 рік, в якому кількість учасників проекту досягла 140.000 громадян України.   Національний координатор проекту по роботі з органами державної влади Ірина Замуруєва презентувала цікаві результати соціологічного дослідження, що розкривають ціннісну мотивацію людей, які взяли участь у минулорічній акції. Головною частиною роботи стало обговорення тих місць проекту «Зробимо Україну чистою», що на сьогоднішній момент потребують підсилення та підтримки, зокрема:
  •  Офісні приміщення і адміністративні ресурси
  •  Основні ресурси акції
  •  Посилення маркетингу і PR
  •  Залучення партнерів (фінансових) та благодійників
  •  Залучення корпоративних учасників
  •  Підтримка з боку органів влади
  •  Підтримка заходів до і після акції
Учасники зустрічі активно ділилися своїм досвідом, можливостями та баченням вирішення кожної задачі проекту. Робоча зустріч була завершена фіксацією чітких кроків та контактів з метою реалізації питань, що залишилися.
  Запрошуємо всіх посприяти реалізації проекту «Зробимо Україну чистою» в тих напрямках, які Вас надихають, де Ви маєте досвід, ресурс і можете бути корисними. Даний проект є яскравим прикладом позитивних дій, які змінюють на краще життєвий простір нашої країни, та підвищують еко-свідомість наших громадян.