Підготовка до турніру "Репутація України - 2030"

Підготовка до турніру “Репутація України – 2030″

28/03/2014
|
Comments off
|

30 січня в офісі на вулиці Шота Руставелі-29  відбулася чергова зустріч Клубу «КОЛО». Цього разу його члени, прихильники та запрошені гості обговорювали питання, пов’язані з підготовкою до участі в стратегічному турнірі «Репутація України– 2030 (в контексті східно-європейського простору)».

Модератор зустрічі акцентував увагу зібравшихся на можливості прийняття участі у турнірі та моделюванні проектних рішень, реалізація яких може призвести до підвищення репутаційних показників України.

Презентував проект Андрій Кашпур – один із засновників Турніру «Репутація України – 2020». У  своєму виступі він розповів історію виникнення проекту та етапи його розвитку з 2011 року ( https://www.facebook.com/turnir.ua) та розкрив методологію проведення турніру. Також був заявлений робочий план подій за цією тематикою до кінця 2014 року: березень-квітень – готовність інтернет-площадки;  17 квітня – участь у Форумі «Репутація»; кінець квітня – проведення форсайту з підготовки до Турніру; травень-червень – проведення Турніру; до осені – робота проектних груп по втіленню ідей Турніру; вересень – висвітлення результатів Турніру та роботи груп у ЗМІ; листопад – підведення підсумків роботи у 2014 році та планування наступних дій.

Розгорнулася жвава дискусія щодо бачення і трактування таких понять як РЕПУТАЦІЯ, ПОЛІТИКА та методологічних підходів.

Торкаючись моделювання ймовірних сценаріїв розвитку ситуації в Україні, Андрій Кашпур привів дані похідного аналітичного проекту, як результату попереднього Турніру ( http://blog.liga.net/user/kashpur/article/9603.aspx).  Також були приведені й інші приклади проектів, що народилися у Турнірі 2011 року та продовжують реалізовуватись різними командами: «Смислова платформа України» (https://www.facebook.com/groups/111895938924820/?fref=ts ); освітній «Znay-Проект» ( www.edus.com.ua).

На даний момент підготовка до турніру «Репутація України – 2030 (в контексті східно-європейського простору)» лише починається і команда проекту зобов’язалась тримати Клуб «КОЛО» у курсі планування подій.