Підсумки щорічної конференції клубу

kolo_pidsumkovakonf_01

Підсумки щорічної конференції клубу

21 грудня 2013 року у приміщенні Конференц-Центру «Президент-Готелю» відбулася щорічна підсумкова Конференція Клубу «КОЛО».

У роботі Конференції взяли участь близько 150 осіб – бізнесменів, топ-менеджерів, представників органів влади, переможці конкурсу Вікіпедії та відомі діячі вітчизняної науки і культури.
Протягом кількох годин учасники Конференції підбивали підсумки роботи Клубу за 2013 рік та встановлювали основні пріоритети діяльності на рік наступний.
Структура заходу складалася з двох частин: офіційних виступів і доповідей в рамках звітів Конференції та дружнього спілкування учасників під час фуршету.
В ході офіційної частини заходу, яку модерував  Юрій Іванович Єхануров, були презентовані основні проекти, якими Клуб «КОЛО» займався протягом останнього року.
Так, Ігор Дідковський розповів про культурологічні проекти Клубу, актуальні проблеми сьогодення та розкрив глибинні мотивації української душі у творенні своєї країни.
Андрій Яловий – про унікальні книжкові проекти, приурочені до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка.
 Юрій Пероганич – про розвиток української Вікіпедії у світовому вимірі.
Тимофій Мотренко – про динаміку розвитку освітнього проекту «Центр розвитку лідерства».
Олексій Толкачов презентував свій виступ на тему «Від зміни суспільних цінностей до творення нової реальності», в якому показав практику позитивних змін на прикладі реальних проектів «Зробимо Україну Чистою» та «Шарівський Палац».
Серед проблем, які були підняті виступаючими на конференції, були також питання економіки країни. Зокрема, Володимир Власюк глибоко розкрив та влучно показав сучасний стан економіки України в контексті світових процесів розвитку.
Його доповнив у своїй доповіді Віктор Мазярчук, який представив досвід розробки економічних стратегій на прикладі роботи Міжнародного Центру Перспективних Досліджень, в тому числі виконаних на замовлення Клубу «КОЛО».
Андрій Єрмолаєв спробував у своєму виступі відповісти на споконвічне питання «Що робити?».
Окрім цього, на Конференції були також представлені проекти, які грають важливу інтеграційну роль в діяльності Клубу. Віктор Кривенко доповів про розгортання освітньої програми «Школа Лідерів Реформ», підтримку молодіжної скаутської організації «Пласт» та Музею Івана Гончара.
Олексій Чуєв розповів про світові тенденції нової репутаційної економіки та запропонував представникам Клубу організувати масштабне святкування Другого міжнародного Дня Щастя 20 березня.
Володимир Чеповий презентував алгоритм взаємодії членів Клубу і партнерів за допомогою клубного сайту www.kolo-ua.com та внутрішньої соціальної мережі «Рух позитивних дій». Також було обговорено плани щодо розвитку Клубу у 2014 році.
Після закінчення офіційної частини заходу всі перемістилися на другий поверх готелю, де відбулося нагородження переможців конкурсу «Вікімедії» та дружнє спілкування членів Клубу та гостей Конференції. У теплій атмосфері фуршету, всі змогли обговорити цікаві доповіді, обмінятися думками і контактами та намітити форми співпраці.
Як показала Конференція, все більше активних представників громадянського суспільства готові гуртуватися навколо реального вирішення важливих суспільних проблем.
Існує впевненість, що реалізація намічених планів плідної творчої роботи у наступному році продемонструє ефективність проектного підходу Клубу «КОЛО»  у позитивному соціально-економічному творенні України.