Віктор Кривенко

kriv1

Віктор Кривенко розпочав свій трудовий шлях у 19 років, отримавши посаду помічника Директора Українського державного інституту з проектування металургійних заводів. Вже в 22 роки Віктор був помічником Генерального директора Виробничого об’єднання «Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова», а у віці 23 років став заступником Генерального директора цього підприємства. Також Віктор має досвід роботи на державній службі, у 27 років став заступником Генерального директора Національного космічного агентства України.

Протягом 2011-2014 років Віктор був радником Генерального директора ДК «Укрспецекспорт» і ДК «Укроборонпром». Також у цей період працював радником Міністра економічного розвитку і торгівлі та Віце-прем’єр-міністра України на громадських засадах.

З червня 2012 року на штатній та позаштатній умовах очолює національний проект «Технополіс», що передбачає розвиток інноваційної інфраструктури в Україні, а в листопаді 2013 року став Головою Координаційної ради державного підприємства «Національні інноваційні проекти», яке відповідає за реалізацію національного проекту «Індустріальні парки України».

Віктор Кривенко також є зараз радником Міністра фінансів України, Головою наглядової ради “BIONIC University”, Головою правління Благодійної організації «Благодійний фонд «Коло».

Цікавиться викладацькою діяльністю, історією, філософією. Хобі – теніс, баскетбол.