Ділові сніданки Клубу «КОЛО»

10959428_784404971638607_8896002775323632285_n

Ділові сніданки Клубу «КОЛО»

У 2015 році, Клуб «КОЛО» започаткував нову традицію – щотижневе проведення ділових сніданків з членами Клубу та однодумцями.

Щосереди з 8.00, у одному з ресторанів в центрі Києва, перед початком робочого дня ми збираємося щоб  поснідати та обмінятись актуальними новинами з ділового життя Країни, поділитися своїми проектами та дізнатись про щось нове в певній галузі, спеціальної теми, безпосередньо від фахівців.

 

З обговореного останнім часом можна виділити: принципи формування економічної політики та Бюджету в Україні, яку презентував Голова наглядової ради “Інституту суспільних досліджень” Володимир Панченко, Юрій Єхануров (прем’єр-міністр України 2005-2006 років) торкнувся сучасних проблем у системі державного управління, підготовки та залучення до органів влади професійних кадрів – держслужбовців вільних від політичної приналежності, поділився думками та фактами щодо економічного потенціалу України, означив перешкоди і виклики, які стоять на шляху її розвитку.

Обговорили можливі підходи до реформування адміністративно-територіального поділу України. Свій погляд презентував член Клубу Валерій Холодило (експерт австрійської компанії Ost-invest), виходячи із необхідності передбачити баланс економічних можливостей, врахувати демографічну, культурну, історичну, географічну однорідність територій, закласти оптимальну систему управління, що стимулюватиме регіональний розвиток, як на рівні мотивації та можливостей місцевих еліт так і усіх громадян.

Під час сніданків, в ході дискусій були підняті питання умов виникнення та активізації нових місцевих еліт, проблеми дискримінаційного ставлення центральних органів управління до самоврядних громад, оптимальної структури регіонального управління та системи обрання керівництва на місцях.

Висловлювалися думки щодо кадрової неукомплектованості багатьох центральних органів державної влади та державних адміністрацій, неоднозначності існуючих підходів до проведення реформ в Україні сьогодні, коливань курсу гривні та відповідальності за це, динаміки зовнішніх запозичень та підходів до податкової політики.

Піднімались теми оцінки вищих керівних кадрів країни за прикладом міжнародних компаній та, відповідно формування компетентного складу керівництва центральних органів влади.

Не обійшлось без теми існуючих проблем українського бізнесу та локальних прикладів наведення порядку та створення умов для бізнесу з позиції відповідального державного службовця.

Такий формат зустрічей виявився дуже дієвим, враховуючи сучасний темп життя.

Наразі очікуємо на цікаву зустріч присвячену криптовалютам (Cryptocurrency), в контексті світової трансформації фінансової системи та індивідуальних можливостей капіталізації використання криптовалют.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у сніданку, розповісти про цікаву актуальну тему, у якій фахово розбираєтеся, повідомте нам будь-ласка за електронною адресою Раді будемо Вас бачити!