Олексій Толкачов

tolk1

Голова правління Благодійного Фонду «Омріяна Країна»

Фонд заснований в 2012 році для підтримки світоглядних трансформацій в українському суспільстві та підвищенню рівня культури. Реалізує просвітницькі, екологічні, культурно-мистецькі проекти.

Президент Європейської Асоціації Українців 

Асоціація заснована в Брюсселі в 2006 році для просування

і захисту інтересів України в Європейському Союзі. З 2006 по 2008 рік Асоціація займалась активним лобіюванням українських інтересів в Європарламенті, а також проведенням культурних заходів в країнах ЄС.

Голова (2011-2014 р), заступник голови (з 2014 р) Громадської ради при державній інспекції ядерного регулювання України

Громадська рада реалізує активний контроль та вплив на державну політику у сфері використання ядерної енергії, зокрема з питань підвищення безпеки ядерних об’єктів, а також з питань продовження терміну експлуатації атомних електростанцій України

Автор книги «Омріяна Україна. Ключ до майбутнього»

Основна ідея книги – це мрія про Україну, в якій найперше зміняться самі люди. Книга окреслює цінності майбутнього та визначає, як можуть змінитися всі сфери нашого життя в Омріяній Україні.

Проекти:

  • Регіональні презентації книги «Омріяна Україна. Ключ до майбутнього»

Протягом 2012-2013 років в обласних центрах України пройшли світоглядні заходи-презентації книги «Омріяна Україна. Ключ до майбутнього». Презентації збирали громадський актив кожного міста, спричиняли світогляді зміни, давали новий поштовх громадській активності в регіонах. Учасники презентацій на сьогодні здійснили десятки суспільно-корисних проектів соціальної спрямованості.

На сьогодні планується видання нового тиражу книги, а також світоглядний тур «Омріяна Україна. Революція свідомості», який відвідає всі обласні центри країни.

Проект проводиться Благодійним Фондом «Омріяна Країна»

  • Найбільші закордонні святкування Дня незалежності України (м. Брюссель)

З 2007 року було започатковано святкування Дня незалежності України в Брюсселі, під час якого українці беруть участь в стародавній і почесній традиції вдягання символу Брюсселя «MannekenPis» в різноманітні костюми. Цю статую понад 300 років вдягають королі та президенти, а 24 серпня 2007 року українці виготовили і подарували Брюсселю український костюм козака. В 2011 році Брюсселю був подарований костюм князя Ярослава Мудрого, що підкреслило тисячолітню історію України.

24 серпня 2014 року MannekenPisбуде вдягнений в український національний костюм козачка.

Проект здійснюється зусиллями Європейської Асоціації Українців

  • Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!»

Четвертий рій поспіль в Україні відбувається масова акція з прибирання сміття «Зробимо Україну чистою». Цього року, 12 квітня в 1057 населених пунктів України на прибирання вийшли 170 758 активістів. Метою акції є не лише прибирання сміття, але й поширення у людей відповідального ставлення до навколишнього середовища, виховання екологічної свідомості.

Проект здійснюється за підтримки Благодійного Фонду «Омріяна Країна»

  • Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло»;

Сьомий рік поспіль в місті Ржищів Київської області проходить міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло». Цього року Благодійний фонд «Омріяна Країна» виступив співорганізатором фестивалю. Подію відвідало понад 7000 гостей. Хедлайнерами основної сцени були Руслана, Джамала, АтмАсфера, Illaria, ТНМК, на Молодій сцені виступило ще понад 40 талановитих творчих колективів. Під час фестивалю діяли 32 тематичних майданчики, зокрема і просвітницький майданчик «Омріяна Україна», де учасники фестивалю конструювали наше спільне майбутнє.

  • Фестиваль дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей»;

З 1 червня по 24 серпня триває Фестиваль дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей». Діти з усієї України малюють майбутнє. Усі малюнки будуть презентовані на День незалежності України в Києві. Організатором Фестивалю є благодійний фонд «Омріяна Країна» за підтримки Міністерства культури України.

  • Реставрація Шарівського палацово-паркового комплексу (смт. Шарівка, Харківська область);

Благодійний фонд «Омріяна Країна» розпочав реставрацію унікальної пам’ятки архітектури і садово-паркового мистецтва з метою створення Міжнародного культурно-мистецького центру «Шарівський палац». Комплекс взятий в оренду Благодійний фондом на 25 років. На сьогодні вже розпочато певні роботи по ремонту покрівлі, санітарній обробці приміщень, облаштуванню парку.