Дискусія на тему: “Нове мислення для народження України МАЙБУТНЬОГО”

333IMG_8033

Дискусія на тему: “Нове мислення для народження України МАЙБУТНЬОГО”

               У п’ятницю, 16 травня, відбулася позачергова зустріч Клубу «КОЛО». Не дивлячись на бурхливі події в країні, що змушують членів та прихильників клубу вдаватися до активних дій для захисту Української держави, дирекція клубу намагається продовжувати практику регулярного спілкування.

Цього разу спікером зустрічі виступав наш одноклубник Валерій Холодило, який запропонував слухачам глобальну світоглядну концепцію (РІО-92), що дозволяє по-новому поглянути на події, що відбуваються навколо. На його думку, основною причиною проблем, що спіткали Україну за доби незалежності, є відсутність системно-сформованої держави на нашій території. Українці із самого початку пішли по шляху сліпого копіювання сусідніх взірців державності, тоді як ані наша територія, ані наше суспільство до цього не пристосовані.

На відміну від європейців, українці на 70% мислять абстрактними категоріями, що відкриває багато перспектив в сфері творчості, креативності, IT-технологій, але унеможливлює існування у нас західного прагматизму. На думку виступаючого, гідне майбутнє в України з’явиться лише тоді, коли ми повернемося до своїх ментальних коренів.

Виступ Валерія Холодило викликав в аудиторію жваву дискусію. Його тези про новий тип мислення у відповідності до 3-вимірної моделі гри у шахи та математичні завдання, що ілюструють собою нестандартні категорії мислення, надовго запам’ятаються учасникам дискусії. Маємо надію, що такі цікаві теми, підняті у середовищі Клубу «КОЛО», лише допоможуть всім нам краще усвідомити те, що відбувається в нашій країні та докласти максимум зусиль для збереження державного суверенітету та територіальної цілісності унікальної  України.